–individuální trénink s důrazem na detail–

–nejsme kloni, takže jako kloni nemůžeme trénovat–

Když ti trénink, ve smyslu tréninkové jednotky, sestavíme přímo na tělo podle tvých potřeb a tvého tréninkového plánu, tak bude progres, ať už je to pro tebe cokoliv, vždycky výraznější. Každý je totiž v něčem výjimečný. A s tím je třeba pracovat. Odborný dohled jednoho z našich trenérů je samozřejmostí. Tréninková jednotka je pak vedena dle předem nastaveného tréninkového plánu.

–správné provedení cviků je základním kamenem úspěchu–

V Tréninkovém centru Brno budujeme základy. Do hloubky. Protože rychlokvaškové řešení není něco, co by nás bavilo. Naším cílem je naučit tě, jak se o sebe kvalitně postarat. Ať už jsi kdokoli a kdekoli. Protože v profesionálním sportu rozhodují maličkosti a detaily, tak dbáme na to, aby ses u nás cítil v maximálním komfortu a bezpečí. Za takových podmínek pak můžeme společně rozvíjet tvůj potenciál naplno, beze strachu a s oporou v zádech.

–nejsem profík, ale... –

Ale i tak pojď do toho. Individuální trénink totiž není výsadou profi sportovců. Protože upřímně – pokud jsi rekreační sportovec nebo absolutní nesportovec, tak víš absolutní tužku o tom, jak trénovat. Špatný trénink se totiž svým přínosem blíží žádnému tréniku. Ne-li hůř. Mnohdy si dokážeme aj ublížit. Doporučujeme taky mrknout na Tvůj program


Chceš zkusit sestavit svůj Tréninkový plán?