–chceš něčeho dosáhnout? Potřebuješ plán–

–tréninkový plán podle tvých potřeb–

Jednoduše řečeno - bez tréninkového plánu nemůžeš fungovat. Už dávno víme, že nahodilé huntování těla v gymu, plnění všelijakých výzev ani držení ultimátních půstů nikam nevede. Ať chceš shodit bancek, nabrat sílu, zrychlit svoji hru nebo střihnout Kohoutky v personal recordu, tak potřebuješ komplexní tréninkový plán. Jedině tak se ke svému cíli můžeš začít přibližovat. 

–jak sestavit individuální tréninkový plán–

Ke každému přistupujeme zcela individuálně. Celý proces, a zejména jeho začátek, je dialog mezi trenérem a tebou. Potřebujeme znát tvoji historii, aktuální stav, tvoje možnosti a taky tvoje cíle. Všechny tyto faktory jsme následně schopni reflektovat v tréninkovém plánu, který tě dostane tam, kam si společně určíme. Na vrchol, do cíle nebo na obálku časopisu...

–je pro mě tréninkový plán vhodný a z čeho se skládá-

Na základě již vyřčeného – tréninkový plán je pro tebe na 100 % vhodný. Protože kdo nemá plán, tak těžko dosáhne nějakého progresu. Samotný tréninkový plán se pak může skládat z nejrůznějších aktivit a složek. Od silového tréninku, kompenzačního cvičení, nutričního poradenství, regenerace, běhů, intervalů... A to ať v rámci našich služeb, tak třeba ve tvém vlastním zázemí.


Tak co? Jdeš do toho? Za nás je to "must have" krok po cestě nahoru.

Nezávazně poptat tréninkový plán